Sofi

Home / Sofi
Sofi

Ahoj, jmenuji se Sofi. Jsem drobná potetovaná a smyslná slečna. Mojí velkou vášní je cestování a pohyb, především poledance a jóga. Masážím se věnuji dva roky a během každé návštěvy se snažím náš vztah prohlubovat. Zbožňuji se napojit na člověka a nechat stres okolního světa odejít. Jen my dva, nic jiného. Vzhledem k mé lásce k tanci ti ráda předvedu hravý flirt dance. Kromě standartní nabídky, u mě můžeš zažít i tantrickou masáž.

Během klasické erotické masáže postupně rozehřeji a uvolním každou část tvého těla. Moje oblíbená masáž je tělo na tělo, kdy tě mám možnost dynamicky pomasírovat celým svým pevným tělem. Do každé masáže dávám 100% sebe. Čas se mnou strávený bude odpočinek pro tělo i duši.

Tantrická masáž se Sofi
Je to unikátní a promyšlený akt, který tě přenese do světa tělesné smyslnosti. Kroky v masáži jsou koncipovány tak, aby v tobě rozproudili životní energii. Má i terapeutický význam. Zážitek tě přenese na hranici vzrušení, až na úplný vrchol. Zakládám si na individuálním přístupu, proto nás před každou masáží čeká krátký rozhovor, kde si vysvětlíme celý proces a tvá očekávání. Začínám rituálem s terapií obětím a rozprouděním energie v tvém těle. Během masáže používám hebké předměty a horké ručníky. Součástí je intenzivní olejová masáž tělo na tělo, masáž lingamu a následný relax na konci. Na všechny kroky v masáži potřebuju dostatek času, proto nejkratší možná doba masáže je 1,5h.

Informace

Co nabízím

Extras

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.