O nás

Home / O nás

O nás | About us

Celotělová erotická masáž, která probudí všechny vaše smysly, rozproudí krev, zrychlí tep a naplní novou energií. Ruce krásných, zkušených a smyslných masérek, Vas na chvíli přenesou mimo realitu všedního dne. Dopřejte u nás svému tělu a mysli zasloužený odpočinek.

A full-body erotic massage that awakes all your senses, strengthens blood, accelerates your heartbeat and fills up with new energy. Hands of beautiful, experienced and sensual masseurs will take you for a moment out of the reality of everyday life. Treat your body and mind with a well-deserved rest.

Etiketa a hodnoty

Profesionalita

Aby vše bylo zajištěno k Vaší spokojenosti a probíhalo hladce, naše přátelské a vyškolené recepční Vám jsou plně k dispozici v otevíracích hodinách salonu ( po-pá: 10-22, so-ne: 12-22),  k veškerým dotazům týkající se objednávek na Vaši smyslnou masáž. Zkrátka jsem tu pro Vás. Jsou tu od toho, aby Vám vše objasnili, obeznámili, doporučili, ke spokojenosti obou stran.

Diskrétnost

Všechny fotografie našich masérek jsou reálné, aktuální a bez jakýchkoliv retuší. Můžete si být tedy jisti, že slečna  na fotografii je skutečně ta samá, kterou uvidíte při osobním setkání. Nikdy nepoužíváme falešné fotografie, už to by byl pro nás krok k nedůvěře a klamání klienta.

Nadstandardní zákaznický servis

Vše děláme tak, bychom zajistili maximální efektivitu, diskrétnost a vynikající služby našich masérek a k tomu všemu je nedílnou součástí i samotný recepční tým, který se o vše postará.

Prostory Chilli Salon

Chilli Salonu máme exkluzivní služby a odpovídající prostory! Při vstupu do salonu se ocitnete v recepci s barem (lobby bar). Ničím nerušené, oddělené prostory, určené pouze k masáži, zajišťují maximální diskrétnost a soukromí. Pokoje se nachází v horním patře a mají vlastní koupelnu a zrcadla. Jste vítáni i v případě, pokud máte pouze chuť strávit příjemnou chvilku v našich prostorách při sklence kvalitního alkoholu či kávy, ve společnosti našich vřelých recepčních.

 

 

Thamo Alte s.r.o
IČ: 07070501
C 294125/MSPH Městský soud v Praze