Prostory

Home / Prostory

Firemní večírek? Oslava narozenin či rozlučka se svobodou?

Chilli Salonu máme exkluzivní služby a tomu odpovídající prostory! Při vstupu do salonu se ocitnete v recepci s barem (lobby bar), posezením u krbu a toaletou. Čerstvá voda je zde vždy k dispozici, pokud však máte chuť na něco ostřejšího v podobě kvalitního alkoholu z naší nabídky, zahřát se kávou, čajem nebo zchladit nealkoholickým nápojem, stačí říct a slečna recepční Vám nápoj připraví. Pokoje se nachází v horním patře a každý z nich má vlastní koupelnu. Ničím nerušené oddělené prostory určené pouze k masáži zajišťují maximální diskrétnost a soukromí. Jste vítáni i v případě, pokud máte pouze chuť strávit příjemnou chvilku v našich prostorách.

Proč k nám?

  • Alternativní dvoupatrové prostory
  • Kapacita do 45 osob
  • Zajištění cateringu či doprovodného programu
  • Zkušený a ochotný personál
  • Absolutní diskrétnost a soukromí
  • Stylový bar s kvalitním alkoholem
  • Projekční technika, Wifi
  • Příjemné prostředí s dobrou dostupností a parkováním

Zarezervujte si akci

Jednoduše napište na náš chat, email natali@chillisalon.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 722 068 519

Recepce – Lobby Bar

Unikátní prostor, který Vás okouzlí svou nevšední tématikou aneb erotika v uměleckém podání všude kolem Vás. Jakmile vkročíte do salonu, ujme se Vás některá z našich milých recepčních. V případě, že již máte objednávku na konkrétní den a čas, ale zvládáte i dříve, můžete si v klidu sednout a dát si něco dobrého k pití z naší nabídky alko i nealko nápojů nebo požádat o kávu či čaj.

Pokoje 1,2 & 3

Každý s jinou atmosférou a designem, avšak jedno mají společné a tím je to, co v nich můžete prožít! Teplo, příjemná vůně, hudba a intimní osvětlení, to vše je přizpůsobeno pro docílení co největšího komfortu, abyste se mohli naplno oddat svým pocitům. Maximální soukromí Vám zajistí koupelna, která je součástí každého pokoje. Při masáži se můžete také kochat pohledem na sebe či nahé tělo masérek a masérů v odraze zrcadla, které vždy lemuje jednu stranu lože.