Novinky

PinkEXPO 2024

PinkEXPO 2024

Rádi podporujeme smysluplné projekty a tento k nim bezesporu patří!

PinkEXPO 2024
Unikátní celodenní akce zaměřená na sex a vztahy. Otevřeně, s odborníky a v laskavé atmosféře. 16. května ve 13:00 otevře Pink EXPO brány veřejnosti pro odpolední a večerní program. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, besedy a umělecká vystoupení.

Tématem letošního ročníku je Sex ve 21. století: Hranice a tabu

Chilli play Party

Chilli play Party

Jak jste již zvyklí, i tentokrát budete mít možnost se setkat a pohovořit se zajímavými osobnostmi. Čeká na Vás vernisáž erotických obrazů, ukázka a povídání o svých výrobcích rukodělné značky Vlčí Doupě a závěrem se těště na mladou básnířku Adélu Vita.

Prožijte s námi klidný, umělecký večer se sklenkou kvalitního drinku.

Těšíme se na Vás, Tým Chilli

Chilli play Party

Chilli play Party

Březen, do Chilli na akci vlezem!
Umění v podobě akrobacie, taneční - twerk show až po Workshop na téma základy bezpečného spanku a ukázky práce s bičem. To vše a samozřejmě možnost kvalitního drinku od našich barmanů a posezení ve společnosti stejně naladěných lidí.

Těšíme se na Vás 🙂

Inspirace na nevšední dárek k MDŽ

Inspirace na nevšední dárek k MDŽ

Pánové a dámy, nezapomínejte na sebe a své blízké.

MDŽ se blíží a vy můžete ženy a dámy překvapit něčím jiným než jen květinou 💐

Udělejte jim radost nevšedním dárkem v podobě masáže u nás v Chilli 🌶 🌶 🌶

Budeme se těšit a přejeme krásný zbytek dne,
Tým Chilli

Shibari play Party vol.23

Shibari play Party vol.23

Tentokrát jste všichni zváni na troj kombinaci prožitků pro všechny smysly. Čeká Vás umění jak na papíře, tak ve vzduchu!
To vše doplněno o kvalitní alkohol a lahodný drink na baru 🙂
Budeme se těšit, Tým Chilli

Chilli play party

Chilli play party

S novým rokem bychom rádi odstartovali série našich tématických večerů Chilli play party představením a prezentacemi našich nových partnerů. Přijďte se inspirovat, popovídat či něco pěkného zakoupit ať už pro sebe či své blízké 🙂

Vánoční Shibari play party

Vánoční Shibari play party

Poslední příležitost tohoto roku, kdy si s námi můžete připít na zdraví, zavzpomínat na úspěchy a probrat vize na ten rok následující!
Příjemná atmosféra, tentokrát s přítomnosti našich masérek a masérů a vybraný doprovodný program si nenechte ujít a budeme se těšit 🙂

Vánoční dárek s kapkou peprnosti

Vánoční dárek s kapkou peprnosti

Vánoční vouchery již nyní k dispozici, stačí napsat/zavolat našim milým recepčním na 722068519 a sdělit jim, o jakou konkrétní formu máte zájem.
Nezapomínejte na své nejbližší s naším nevšedním zážitkem 🙂

Chilli play party

Chilli play party

Venku začíná přituhovat a tak je potřeba se trošku zahřát! Kulturní večer nám obohatí svou přítomností Kateřina Bažantová se svou vernisáží sexy provokativní tvorby. Poté nás čeká Akrobatická show a Miss Gendered, zazpívá a představí svou kreaci.
Všichni jste zváni a budeme se těšit.

Bestseller knihy – Deset tváří ženy (Sherry Rose)

Bestseller knihy – Deset tváří ženy (Sherry Rose)

Začíná být chladněji, dříve se stmívá a tak jsme si řekli, že si pro Vás připravíme nějaké pěkné, inspirativní, peprnné čtení na dlouhé večery.
Slovo dalo slovo a navázali jsme spolupráci s úžasnou ženou a spisovatelkou v jedné osobě Šárkou Rosovou Váňovou, jejíž tituly s erotickou tématikou budou u nás v Chilli v prodeji.