Novinky

Shibari play party

Shibari play party

Večer plný inspirativních žen. První z nich je umělkyně Štěpánka, která zahájí akci svou vernisáží obrazů. Krásné linie ženského těla v provazech (série obrazů - olej na plátně). 
Další ženou je Kirké, ta předvede své krásné dynamické a živé vázání. Přijďte se i vy zamotat do krásy shibari a odreagovat své tělo i mysl k nám do Chilli Studia!
Počet míst je limitován, tak neváhejte a registrujte se! Těšíme se na Vás u sklenky vychlazeného drinku, tým Chilli 🙂

Zamotejte se do toho s námi!

Zamotejte se do toho s námi!

V současné době máme k dispozici 8metrové provazy s 6 milimetrovým průměrem a s plochými uzlíky. Jsou měkké a tudíž méně tlačí do těla. Po vizuální stránce díky většímu průměru působí mohutněji a tak pro začátečníky ideální.

Hodí se pro každého a prakticky na všechny styly vázání.

1 kus je u nás k zakoupení za 550,-

Shibari play party – Harness party

Shibari play party – Harness party

Toto léto nás poctí svou návštěvou Roman Shibari ze Slovenska. Krom jeho shibari vystoupení nás čeká i spank show, při které se nebojte Savvy Spankera zeptat na cokoliv vás napadne ohledně tohoto tématu.
Dalšími hosty budou naši business parťáci Angel Toys (Andělské hračky), kteří nám ukážou nové kousky a seznámí nás se svou tvorbou, která je k dostání u nás v Chilli Studiu.

Workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

Workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

Zveme všechny na jedinečný workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

V rámci jednoho odpoledne si můžete splnit sen a vyrobit si harness dle vlastního návrhu. V případě, že vlastní návrh nemáte, společně jej vymyslíme nebo použijeme jeden z našich osvědčených designů. Zkusíte si, jaká je práce s kůží, vysvětlíme vám její základy a provedeme vás celým postupem. Nemusíte se bát, že byste něco nezvládli, v ceně kurzu je již námi předchystaný polotovar, který stačí jen zkompletovat.

Shibari play party vol.19

Shibari play party vol.19

Pro milovníky Shibari, tetování a umění obecně, jsme připravili jedinečnou kombinaci formou dalšího eventu v Chilli. Počet míst je limitován, tak neváhejte a registrujte se! Těšíme se na Vás u sklenky vychlazeného drinku, tým Chilli 🙂

Workshop práce s kůží pro začátečníky

Workshop práce s kůží pro začátečníky

Připravili jsme pro Vás, ve spolupráci s našim partnerem, Andělské hračky, další workshop, který je určen kreativcům, co mají rádi přírodní materiály a rádi by se naučili vyrobit něco z kůže.

V tomto workshopu vás seznámíme se základy kožedělné výroby. Začneme trochou teorie. Vysvětlíme vám co je useň, jaké jsou její druhy a na co se hodí. Ukážeme vám nástroje pro práci s kůží, poradíme, co do začátku opravdu potřebujete a kde můžete vše potřebné sehnat. V praktické části vám ukážeme základní postupy jako řezání, barvení, opracování hran, šití a nýtování.

Workshop – postelové vázání II

Workshop – postelové vázání II

Připravili jsme pro Vás workshop na téma: Postelové vázání II
Naučíme se a ukážeme nejen, jak kvalitně protějšek připoutat k posteli, ale i jak si ho vhodně nastavit a znehybnit pro naše lascivní choutky tak, aby si dosyta užil bezmoci a stal se pro nás zábavnou hračkou.
Pro ws je nezbytná znalost single a double column tie.

Shibari play party vol.18

Shibari play party vol.18

Pro milovníky Shibari umění, poezie a zpěvu jsme připravili jedinečnou kombinaci formou dalšího eventu v Chilli. Počet míst je limitován, tak neváhejte a registrujte se! Těšíme se na Vás u sklenky vychlazeného drinku, tým Chilli 🙂

Zdravé bohémství v Chilli

Zdravé bohémství v Chilli

Zdravé bohémství aneb laskavé potěšení v tanci.

Taneční setkání s kakaem plné sebelásky, autentického vyjádření a prožitků. Procítíme životodárnou sílu proudící v našem těle a společně oslavíme život.

Chilli play party

Chilli play party

Všechny vřele zveme na další příjemný umělecký večer v podání Magdaleny Weingärtner, která nás seznámí se svými erotickými obrazy a podcastem Ear-otica.
Uvidíte módní přehlídku harnessů a doplňků z dílny Oldřicha Švába.
Krev v žilách Vám rozproudí taneční vystoupení Fabienne Donny Bellissi.