Novinky

Nový člen Chilli týmu

Nový člen Chilli týmu

Rádi bychom Vám představili dalšího člena našeho Chilli týmu, jejíž výstupy se můžete kochat pokaždé v rámci fotodokumentace našich pravidelných Shibari parties 🌶️🌶️🌶️

Workshop – postelové vázání I

Workshop – postelové vázání I

Připravili jsme pro Vás workshop na téma: Postelové vázání I
Naučíme se a ukážeme nejen, jak kvalitně protějšek připoutat k posteli, ale i jak si ho vhodně nastavit a znehybnit pro naše lascivní choutky tak, aby si dosyta užil bezmoci a stal se pro nás zábavnou hračkou.
Co to obnáší technicky? Znalost tzn. hand cuff, single a double column tie a rovnou si ukážeme, co se s nimi dá zábavného vytvářet.

Shibari play party vol.15

Shibari play party vol.15

V průběhu večera na Vás čekají dvě vystoupení. V prvním, v podání Jakuba Tyla. se kterým budeme diskutovat na téma smyslné dominance. Smyslná dominance je především o vzrušení a vášni. Poté se na vás těší Petr Asrael se svou modelkou. Již dlouhé roky své oddané oběti v provazech povznáší nad bahna všednosti a zve je na opojnou, návykovou cestu krajinou naplněnou hlubokými prožitky a sadismem.
Pojďte si vychutnat tento nevšední večer, který jsme si pro vás připravili. 🙂

Shibari play party vol.14

Shibari play party vol.14

Všem příznivcům Salonu Chilli, BDSM a umění Shibari, je nám potěšením Vás pozvat opět na další úspěšné pokračování našich eventů, tentokrát na tematickou shibari bdsm party. První v podání Honzy z firmy Scutica, u kterého se můžeme dozvědět něco zajímavého, v rámci jeho přednášky na téma: Víra v erotiku - erotika ve víře. Poté se na vás těší Aoki Gahara s modelkou, v shibari vystoupení, během kterého ji bude zvěčňovat na papír.

Shibari play party vol.13

Shibari play party vol.13

Všem příznivcům Salonu Chilli, BDSM a umění Shibari, je nám potěšením Vás pozvat opět na další úspěšné pokračování našich eventů.
V průběhu večera na Vás čekají dvě vystoupení. První v podání kapely Dobry název, která nás zavede do taneční rockabilly nálady. Poté se na vás těší Marc Lirian s modelkou v shibari vystoupení. Mark rád kombinuje vázání se spankem, škrcením a jinými modřiny produkujícími způsoby.

Shibari play party vol. 12

Shibari play party vol. 12

V průběhu večera na Vás čekají dvě vystoupení, první v podání Stand up komika: Pan Punčoška, který nás hravým způsobem zavede do světa BDSM a ukáže nám ho vidět s humorným nadhledem, připravte se na večer plný smíchu při tématech, které většině z nás nejsou cizí. V druhém vystoupení se na vás těší v shibaru vystoupení Kaord & Dakini, který přinese fantastickou show s erotickým nádechem.