Nejčastěji kladené otázky

Home / Nejčastěji kladené otázky

01. Jak si masáž objednám?

Je to jednoduché, volejte, nebo pište na +420 722 068 519 (sms, Viber, Whatsapp) nebo chatujte vpravo dole na našem online chatu. Vyberte si, kterou masérku chcete navštívit. Zvolte, jaký druh a délku erotické masáže si přejete zažít! Rezervace zde

02. Je vždy nutné se předem objednat nebo mohu přijít bez rezervace?

Vřele doporučujeme dělat rezervaci min. 1 den předem nebo v dopoledních hodinách téhož dne, kdy byste rád přišel. Můžete však přijít i bez objednání, zde však hrozí riziko, že Vámi preferovaná masérka bude obsazená nebo nebude přítomna.

03. Co když se náhle nemůžu dostavit?

Chápeme, že i takovéto situace mohou nastat, proto tedy žádáme, abyste byli svědomití i v tomto případě a ihned nás informovali přes telefon nebo online chat, abychom se mohli věnovat ostatním klientům a navázali na plynulý provoz.

04. Proč nemáte na stránkách rozvrh?

Vzhledem k tomu, že o chod salonu se každý den stará recepční, tak přímo s ní můžete v průběhu dne dělat objednávky přes online chat nebo telefon a bude Vám sdělen aktuální stav a dostupnost konkrétních masérek. Zároveň Vám je k dispozici k případným dotazům a požadavkům.

05. Můžu přijít s kamarádem nebo ve více lidech?

Určitě, a to i v případě, že ne všichni byste rádi využili našich služeb nebo by Vás bylo najednou více než 4 osoby – vzhledem k tomu, že disponujeme čtyřmi pokoji. Zatímco probíhají masáže v pokojích, ostatní si mohou v klidu posedět u dobré kávy či něčeho ostřejšího v lobby baru na recepci.

06. Stydím se sdělit svůj požadavek při objednávce

Vůbec nemusíte, náš proškolený personál je velice empatický, přátelský a profesionální. Společným cílem je spokojenost klienta, aby odcházel s maximálním prožitkem a k tomu je zapotřebí vědět i to, po čem touží (v rámci zachování našich pravidel). Zároveň je potřeba zachovat plynulost chodu a tak, pokud informaci předáte recepční, bude masérka mít připravený pokoj i sebe ke konkrétní službě.

07. Proč po mě požadujete jméno a telefonní číslo?

Toto vše slouží pouze k tomu, abychom věděli, že nejednáme s někým fiktivním, kdo pouze blokuje masérky a časy, přičemž však nemá v úmyslu přijít. Dalším důvodem je to, že můžeme operativně reagovat v případě jakýchkoli změn z naší strany.

08. Do čeho bude masérka při masáži oblečena? Nebo je masérka při masáži nahá?

Masérky masírují zcela nahé a uvítají Vás v saténovém župánku již na recepci. Pokud však máte zájem, aby Vaše vyvolená měla nějaký sexy obleček, punčocháče, podvazky, krajkové spodní prádlo či podpatky, pak stačí sdělit toto přání již při objednávce a masérka se pro Vás udělá ještě krásnější.

Nahota se týká i Vás (klienta/klientky), pro naprosté vychutnání si masáže, především body to body (tělo na tělo), je nahota důležitá.

09. Je možné provést pouze intimní masáž, bez masáže těla?

Ano, v tom případě se jedná o masáž Lingamu, kdy je celá masáž zaměřená především na Váš penis, vnitřní stranu stehen a zadeček. Zde se na rozdíl od ostatních masáží vynechává masáž celého těla, ale věnuje se pouze zmiňovaným partiím.

10. Jak dlouho trvá masáž intimních partií?

V průběhu celého času masáže je něžně a často nečekaně, ručně stimulován penis a jeho okolí. Pokud máte požadavek na vícero vyvrcholení, stačí ho sdělit přímo na začátku masérce a ta tomu průběh masáže přizpůsobí k Vaší spokojenosti. Pro více informací prostudujte podrobný popis erotických masáží

11. Koho mohu kontaktovat, pokud mám další dotazy?

Kdykoliv se můžete obrátit na naše šikovné recepční, které jsou k dispozici na našem online chatu (pravý spodní roh na webu), telefonu +420 722 068 519 či emailu info@chillisalon.cz . Rády Vám pomohou a nasměrují Vás tak, abyste se poté už jen těšil na krásný zážitek v milém a přátelském prostředí salonu Chilli.

12. Kolik za masáž celkem zaplatím? Je cena konečná?

Cena se odvíjí od délky a druhu masáže. Máte možnost si čas zpestřit i nějakou službou navíc – v nabídce máme foot job/fetish, masáž prostaty/strap on, flirt dance či chilli show (lesbi show). U nás se nemusíte bát žádných skrytých příplatků! Zde najdete náš kompletní ceník

 

13. Je možná autoerotika ze strany masérky?

Ano, avšak i v tomto ohledu nám jde především o Vaši spokojenost a profesionalitu z naší strany, takže tuto službu poskytují pouze slečny, které k tomuto mají kladný vztah. Je tedy potřeba se informovat předem, přímo u slečny recepční.

14. Je možné si připlatit za služby nad rámec erotické masáže? A jaké?

Ano, s tím, že se bavíme o nabídce služeb, které nabízíme k masážím navíc a jsou většinou součástí času masáže. Velice oblíbené jsou foot job, masáž prostaty, flirt dance či BDSM prvky.

15. Jak se k Vám dostanu?

Salon Chilli se nachází v blízkosti metra B – Křižíkova (zhruba 3 minuty chůze). Jsme poslední samostatná budova vpravo, před vstupem do Žižkovského tunelu (zvonek a cedule Chilli). Mapu a popis naleznete zde.

16. Nabízíte také nápoje?

Ano, máme k dispozici plně funkční a zásobený lobby bar, kde si můžete vybrat ze široké nabídky nealko nápojů. Nechybí samozřejmě ani řada velice kvalitních vín či tvrdý alkohol. Samozřejmostí je čerstvá voda v karafách jak na recepci, tak na každém pokoji. Fotografie prostor Salonu Chilli jsou také k dispozici na webu.

17. Pro koho tato služba je určená?

Ať už patříte mezi ty, kteří zatím pouze váhají nebo již máte příjemnou zkušenost za sebou a chcete se po delší době odměnit a nechat se zaslouženě opečovávat, popřípadě patříte mezi ty, kteří erotickou masáž do svého života zařadili jako pravidelnou zálibu… Ano, všichni výše jmenovaní patří mezi naše klienty a vše začalo stejně – onou zvědavostí. Naštěstí se však dostali do správných rukou a do péče salonu Chilli.

Nyní jsou z nich naši stálí klienti, kteří vedle samotné masáže přijdou rádi i za vřelou atmosférou celého podniku, našich milých recepčních a když se jich pak ujímá jejich vyvolená erotická masérka, je již patrný blažený úsměv na rtech.

18. Co si představit pod pojmem erotická masáž v Salonu Chilli, jak to probíhá?

Erotická masáž v našem podání začíná společnou sprchou s masérkou, která uvolní atmosféru a navodí ono erotické napětí. Pokračuje se kvalitní masáží za pomoci nahřátých olejů, kdy je masérka zcela nahá, při intimním osvětlení a příjemné hudbě. Klient se může kochat jejím odrazem v zrcadle, která jsou podél pokoje, či se masérky jemně dotýkat (ovšem ne jejích intimních partií). Masáž je zaměřena po celou dobu na klientovy intimní partie a velkým benefitem je, že počet ručních vyvrcholení není limitován. Zde také naleznete podrobný popis erotických masáží.

19. Proč bych měl jít zrovna k Vám do Chilli salonu, díval jsem se na konkurenci a je levnější.

Záleží na tom, jakou službu hledáte. Tento trh je v posledních 4 letech dost rozpolcený, vzniklo hodně privátů, “bordelů” či bytů a ty se schovávají za “nálepku” erotických masáží, ale přitom poskytují sexuální služby. Jejich náklady jsou samozřejmě nižší, takže prezentují i nižší ceny, avšak nenechte se ošálit, za vše možné jsou pak různé příplatky, takže ve výsledku je cena stejná, ne-li vyšší.
Toto vše odbourává ty, kteří chtějí něco nad rámec námi poskytovaných služeb a zároveň je to i důvodem, proč máme vracející se klientelu a jsme u ní oblíbeni. Klient ví, že se nemusí strachovat o své zdraví, a potká se zde s nejen krásnými, ale i chytrými ženami (i při masáži je čas na příjemnou a duchaplnou konverzaci).

20. Co se stane, když budu mít erekci? Masáž končí?

Do Chilli přicházíte, abyste si dopřáli relax a uvolnili napětí ve vašem těle a ve vaší mysli. S tím jde ruku v ruce i erekce, která je přirozenou součástí lidských doteků, tedy pokud se dostaví, nebuďte z toho rozčarovaní, ale dejte jí plný průchod. Erekci masérky považují za důkaz důvěry a Vašeho uvolnění a je vždy s radostí vítána.

Počet orgasmů není limitován, tudíž, pokud někdo má tu potřebu a já i vřele doporučuji, tak se domluví na ručním vyvrcholení hned ze začátku a poté si ve větším klidu užívá zbytek péče a další orgasmy.

Zde nejde o to, abychom Vás trápili nebo vystavovali nějakému zbytečnému stresu. Pokud vám to, pánové, síly a zdravotní stav dovolí, tak můžete orgasmů prožívat kolik chcete! V Salonu Chilli si užíváte celý čas objednávky ve společnosti Vámi vybrané masérky. A to, jestli spolu budete o 10 minut déle ve sprše nebo si namísto toho budete jen povídat – je čistě jen na Vás a Vašich touhách a přáních.

21. Jaká masáž je nejoblíbenější?

Nejčastější jsou hodinové nebo 1,5hodinové masáže “body to body”, kdy masérka masíruje po celou dobu klienta svým poprsím, zadečkem a celou vahou svého těla. Jedná se o velmi intenzivní zážitek, kdy má klient možnost se kochat a vzrušovat pohledem na nahé tělo masérky v různých pozicích v zrcadle. Pro vaši představu máme na stránkách také podrobný popis erotických masáží.

22. Jaká masérka je nejlepší?

100 lidí = 100 chutí. Každý máme jiný vkus, ale zaručeně si vybere každý, ať už má rád jemnou, štíhlou blondýnu, nebo tempermantní tmavovlásku, malá či větší prsa….
U nás to je o osobnostech, které mají své kouzlo a charisma. Každý si vždy vybere „tu svou“ masérku.

23. Poskytujete i masáž prostaty a jakým způsobem je prováděna?

Ano, poskytujeme buďto samostatnou masáž prostaty, kterou si lze objednat navíc k jakémukoliv druhu masáže a je prováděna ručně v rukavicích a vazelínou nebo v rámci BDSM lekce či masáže si lze říct o masáž prostaty za pomoci připínáku.

24. Potkám se při příchodu s jiným klientem? Je vše diskrétní, budu mít úplné soukromí?

Děláme vše pro to, aby se u nás klient zbavil stresu a cítil se jako doma. Nestane se, že by se tu třeba klienti potkávali, natož si málem ve sprše podávali ručník. Diskrétnost je zaručena, masáže se odehrávají v patře nad recepcí a dáváme si záležet na časových prodlevách mezi jednotlivými masážemi, aby byl dostatečný prostor na důkladný úklid pokoje a koupelny. Proto je pro nás důležité, abyste nás v případě pozdějšího příchodu ihned kontaktovali. Podívejte se také na naše prostory.

25. Znáte nějaké zdravotní benefity masáží, na které se může klient těšit?

Benefitů je celá řada. Už samotný dotek, podpořený nahřátým olejem je pro tělo blahodárný, tím spíš, když je soustředěný na intimní partie. Pomineme-li, že se masíruje a rozehřívá celé tělo, od chodidel až po hlavu, tak samotné oddalování erekce nebo masáž prostaty jsou zvláště u mužů velice prospěšné pro jejich sexuální život. Ceník k dispozici zde

 

 

26. Mohu si vybrat masérku, která se mi líbí nejvíce? Jsou fotografie masérek skutečné/autentické?

Nebojte se, žádná nečekaná překvapení Vás v Chilli Salonu nečekají. Vždy si klient vybírá masérku sám, na základě profilů na našich webových stránkách, dle svých preferencí. A tak ví, kdo se o něj postará. Profily jsou autentické z našich prostor a slečny masérky bez retuší – nemáme zapotřebí klamat klienta! Přehled erotických masérek nabízíme zde.

 

27. Jdu k Vám poprvé a mám strach (stud).

Už vřelá slova recepčních při příchodu dělají své. A poté celý salon a pokoje, kde se snažíme uspokojit všechny smysly tím, že plápolají svíčky, hraje příjemná hudba, masér či masérka vyslechnou klientovo přání a tužby… To vše přispívá k tomu, aby si obě strany mohly užívat ničím nerušené příjemné chvíle.

28. Mohu se masérky dotýkat? Je možné mít s masérkou sex?

Ano, slečen je možno se dotýkat (tělo, prsa, zadeček), ne však jejich intimních partií. Jediné, co vyžadujeme je respektování našich pravidel! Tedy – neobtěžovat slečny nevhodným chováním, nenabízet finanční obnos a žádat jakékoli jiné služby vyjma těch, které veřejně poskytujeme.

29. V nabídce máte i BDSM masáž. O co přesně jde? Nemusí se neznalý klient bát?

Ano, nabízíme i BDSM lekce nebo masáže. Vždy se klienta ptáme, zda má nějaký svůj scénář, či konkrétní představy, kterými by chtěl začít; a pokud je to v našich silách, splníme mu je.
Nemusí se bát ani ti, kteří to chtějí pouze zkusit – to se poté odehrává pod vedením našich masérek proškolených v této službě (Madam).
Vždy je pro nás spokojenost klienta maximálně důležitá, a proto budete se vším včas obeznámeni, ať už samotnou recepční nebo na místě s Madam.

30. Líbí se mi u Vás. Mohu si prostory pronajmout na skupinovou akci / teambuilding/ workshop?

Chilli salon není jen prostor sloužící k erotickým masážím, ale také k pronájmům na rozlučky se svobodou, obchodní jednání, večírky či narozeniny, workshopy a školení… možné je tedy skoro vše.
Prostory jsou navrženy tak, aby spodní část salonu, kde se nachází krb a také lobby bar, bylo možné využít k pronájmu. V horním patře se pak nachází 4 luxusní, moderní, masážní pokoje, každý se svou sprchou (není podmíněno využití našich služeb v případě pronájmu prostor). Pokud Vás napadne i jiný způsob navázání spolupráce, stačí napsat na natali@chillisalon.cz a něco vymyslíme! Fotografie prostor si můžete prohlídnout zde

31. Nabízíte i dárkové vouchery?

Ano, nabízíme v tištěné formě nebo online variantě. Nejčastěji ho kupují ženy svým kamarádům či partnerům k narozeninám či různým výročím.
V poslední době nás oslovuje také mnoho firem, které vouchery pořizují jako poděkování svým obchodním partnerům či zaměstnancům. Možností je více, buď poukaz přímo na konkrétní službu nebo “volný” – tj. v určité peněžní hodnotě.
Vše je velice diskrétní a zde se hodí opět připomenout, že jsme podnik na vyšší úrovni – po domluvě je tedy možno vystavit i fakturu – nikde nefigurují erotické masáže, ale pouze název naší s.r.o.

32. Mohu předem telefonicky hovořit s vybranou masérkou, abych se s ní domluvil na detailech?

S masérkami napřímo nepovolujeme mluvit – z důvodu Vaší diskrétnosti. K zodpovězení veškerých otázek a vyslechnutí přání jsou zde naše recepční, které veškeré informace předají, abyste byli maximálně spokojeni a odcházeli s nepřekonatelným zážitkem a chutí se opět brzy vrátit.

33. Mohu si objednat pouze foot fetish/foot job bez masáže, jen jako samostatnou službu?

Ano, vzhledem k častému požadavku na tuto službu je možné si ji objednat i samostatně, a to na dobu 30 min. Můžete uctívat nožky našich slečen, nebo můžete využít také techniku vyvrcholení za použití nohou Vámi vybrané slečny. Ceny služeb jsou dostupné v našem ceníku.

34. Jak mohu zaplatit? Přijímáte euro nebo dolary? Přijímáte platební karty?

V tuto chvíli přijímáme pouze hotovost, a to ve všech zmiňovaných měnách s přihlédnutím k aktuálnímu kurzu.
Platební terminál bohužel zatím není k dispozici, (ale pracujeme na tom). V pěší dostupnosti 3 min. od salonu u metra Křižíkova jsou banky a ATM.

35. Je možné si masérku objednat domů nebo na hotel?

V tuto chvíli službu masáže na hotel nemáme spuštěnou, neboť slečny z pochopitelných důvodů preferují masírování přímo v salonu. Jedině tam totiž mají maximální soukromí, bezpečnost, a hlavně vše po ruce, aby mohly svou práci dělat na 100 % a dopřát Vám tak maximální prožitek v prostorách, které jsou tomu přizpůsobeny.