Workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

Workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

Zveme všechny na jedinečný workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

V rámci jednoho odpoledne si můžete splnit sen a vyrobit si harness dle vlastního návrhu. V případě, že vlastní návrh nemáte, společně jej vymyslíme nebo použijeme jeden z našich osvědčených designů. Zkusíte si, jaká je práce s kůží, vysvětlíme vám její základy a provedeme vás celým postupem. Nemusíte se bát, že byste něco nezvládli, v ceně kurzu je již námi předchystaný polotovar, který stačí jen zkompletovat. Samozřejmě zkušenějším poskytneme dostatek prostoru k rozvíjení kreativity. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s podobnou prací nemají žádné zkušenosti i pokročilé kteří chtějí pilovat svoje dovednosti.

Na konci 4 hodinového workshopu budete odcházet s vlastním výrobkem, který vám perfektně padne a skvělým pocitem, že jste zvládli něco nového.

Workshop bude probíhat v prostorech Chilli Studia na adrese Thámova 396/1, Praha 8.

Datum: 19.08.2023, 13 – 17h

Cena za osobu je 3999,-

V ceně je zahrnuto:

Seznámení s materiály a postupy výroby, odborné vedení a poradenství při přípravě, návrhu i výrobě, zapůjčení vhodného nářadí, 2,5 metru připravených pásků na postroj (italská useň Buttero tloušťky 2,5 mm, v černé barvě, nařezaná na 2cm pásky s ručně vyleštěnými hranami), ostatní materiál – kroužky, přezky, průchodky, vše v nerezi a nýty. Na místě budeme mít samozřejmě i materiál navíc, pokud by vám něco chybělo.

V případě, že máte již nějakou představu, kterou chcete realizovat, napište nám ji.

Pokud budete vyrábět postroj pro někoho jiného, dejte nám vědět. Napíšeme vám, jak vzít míry (případně si tuto osobu přiveďte s sebou).

Počet míst na workshopu: 6

registrace zde: https://www.andelskehracky.cz/workshopy/workshop-vyrob-si-svuj-postroj/?fbclid=IwAR2cL7OI5Sm9LfjhSlH9RQgWtcYME70Z8iDrQ8_IV97FGMY-ryCme4NX5os

Budeme se těšit na nové tváře, ale i ty, kteří se již předchozích workshopů účastnily a jsou připraveni se zase trošku posunout dál.