Rezervace

Home / Rezervace
Chcete k nám na erotickou masáž? Volejte, nebo pište na +420 722 068 519, nebo chatujte vpravo dole na našem online chatu.

Jak si objednat masáž v Chilli Salonu?

Rezervace Vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Postupujte podle níže uvedených kroků, můžete také přímo zavolat naší recepční na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách www.chillisalon.cz.

  1. Vyberte si, kterou masérku chcete navštívit. Nejste si jisti výběrem? Každá žena je jedinečná! sdělte nám své touhy a preference a my Vám doporučíme pro Vás nejvhodnější masérku! Všechny naše masérky můžete najít zde
  2. Zvolte, jaký druh erotické masáže si přejete zažít! Pokud si nejste jisti, s výběrem vám pomůže popis masáží.
  3. Rozhodněte délku masáže, s tím vám může pomoci i náš ceník
  4. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách a sdělte nám předchozí informace po telefonu, sms, nebo chatu.
  5. Těšíme se na Vás! Přijďte o chvíli dříve ať nasajete atmosféru a můžete si naplno užít nezapomenutelný zážitek!

Jak si objednat voucher v Chilli Salonu?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách a sdělte nám předchozí informace po telefonu, sms, nebo chatu. Sdělte nám v jaké hodnotě požadujete voucher, nebo na jakou masáž a my Vám ho rádi zašleme elektronicky, poštou, nebo si ho můžete přijít vyzvednout k nám na recepci. Alespoň si můžete dát u nás kávu a ohřát se 😉 Těšíme se na Vás!!