Rezervace

Home / Rezervace
Chcete k nám na erotickou masáž? Volejte, nebo pište na +420 722 068 519, nebo chatujte vpravo dole na našem online chatu.

Jak si objednat masáž v Chilli Salonu?

Rezervace vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Budeme potřebovat několik jednoduchých informací.Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků:

  1. Vyberte si, kterou masérku chcete navštívit. Nejste si jisti výběrem? Každá žena je jedinečná! sdělte nám své touhy a preference a my Vám doporučíme pro Vás nejvhodnější masérku! Všechny naše masérky můžete najít zde
  2. Zvolte, jaký druh erotické masáže si přejete zažít! Pokud si nejste jisti, s výběrem vám pomůže popis masáží.
  3. Rozhodněte délku masáže, s tím vám může pomoci i náš ceník
  4. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách a sdělte nám předchozí informace po telefonu, sms, nebo chatu.
  5. Těšíme se na Vás! Přijďte o chvíli dříve ať nasajete atmosféru a můžete si naplno užít nezapomenutelný zážitek!

Jak si objednat voucher v Chilli Salonu?

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách a sdělte nám předchozí informace po telefonu, sms, nebo chatu. Sdělte nám v jaké hodnotě požadujete voucher, nebo na jakou masáž a my Vám ho rádi zašleme elektronicky, poštou, nebo si ho můžete přijít vyzvednout k nám na recepci. Alespoň si můžete dát u nás kávu a ohřát se 😉 Těšíme se na Vás!!