Xavier

Home / Xavier
Xavier

Dominance a submisivita. Bolest, stud anebo smích a pocit bezmoci či odevzdanosti.

Nabízím jedinečnou příležitost odpočinout si od problémů běžného života a celým svým tělem se ponořit do prožitku vášní a intimity. Cítit své tělo je jeden ze základních principů fungování v běžném životě. A právě k tomu slouží spankingová a lechtací terapie.

Spankingová terapie nabízí formou role play prožívat emoce, které v běžném životě nezískáš. Mohou to být role jako učitel-student, šéf-podřízený atd., anebo opravdová seance domestic discipline, kde se ponoříš do bouře emocí v plné odevzdanosti. Trest může být vymyšlený anebo vycházet z nějaké skutečné životní situace. Tímto způsobem terapie může fungovat i na psychologické úrovni, kdy lze nějaký problém pomoci vyřešit tím, že jej znovu prožiješ, ale v bezpečném a diskrétním prostoru Chilli salonu.

Po příchodu se nejprve seznámíme a trochu pobavíme o tom, co přesně hledáš a potřebuješ. Následně se osprchuješ a přivítám tě v útulné místnosti Chilli salonu. Na začátek bude tzv. warming up (rozehřátí) rukou, poté tě jemně přivážu k posteli měkkými pouty a začnu spankingovou terapii floggerem, rákoskou, řemenem atd. v závislosti na tebou zvolených pomůcek. Pokud se jedná o výchovnou terapii, uslyšíš u toho moje promluvy a budeš přesně vědět, za co dostáváš. V případě relaxační terapie budeš poslouchat relaxační hudbu a cítit jemné dopady nástrojů na tvoje tělo. Kromě polohy na posteli používám také polohu otk, tzn. přes koleno. Pouta a další znehybňující metody jsou dle domluvy.

Nebudeš se mnou cítit mechaniku ruky, ale plný prožitek emocí.
Zlobíš a nevíš co se sebou? S tím ti rád pomůžu. Moje pádná ruka dokáže ze zlobivé holky udělat poslušnou slečnu. Nehledáš v tom žádnou hru? Není problém. Umím ze spankingu udělat relaxační masáž, ve které se budeš cítit přirozeně, a není třeba se ničeho bát nebo se stydět.

Každý klient je pro mě individuální, a proto vždy vycházím z vašich potřeb a pocitů. Se mnou se budeš cítit v bezpečí, jelikož se BDSM věnuji už dlouhodobě a tvoje hranice a pocit bezpečí jsou pro mě úplný základ.

Nástroje, které nejčastěji používám jsou tyto: ruce, rákosku, řemen, paddle, kartáč, důtky, metlu, flogger, vařečku.

Pokud máš ráda jemné dotyky, umím udělat lechtací terapii, kdy mé ruce zlechtají tvá chodidla, podpaží, břicho či jiné lechtivé části těla. A to takovým způsobem, že se budeš smát ještě hodinu po masáži.

Po sprše si lehneš na postel, kde tě přivážu jemnými pouty a na tvé tělo dám voňavý, teplý olej. Nejdřív tě budu jemně masírovat a pak začnu lechtat svýma rukama různé části těla. K lechtání pak používám také pomůcky, jako třeba kartáč. Užiješ si to a na chvilku nebudeš myslet na nic jiného než na pocity svého těla.
Pojd‘ se objednat a uvidíš sama, jaké nové prožitky a emoce v tobě vyvolám.

Ráda bys se mnou zažila erotickou masáž? Budeš cítit teplý olej, jak se díky mým prstům dostává hlouběji a hlouběji do kůže tvého těla. Masíruji záda, nohy, krk a ostatní části těla svýma rukama a celým tělem.
Prahneš zkusit něco nového, ale doma se to stidíš říct? Vyzkoušej mou BDSM masáž, neboj, nejedná se o žádné násilí, ale o intenzivnější erotickou masáž za pomocí BDSM pomůcek, které pomohou k zesílení Tvých vzrušivých pocitů.

Jinak v mém osobním životě se věnuji umění, filmu, fotografii a literatuře. Hraji na kytaru a klarinet. Sportuji a nedokáži si představit život bez fitka. Jezdím na kolečkových bruslích ve skateparku, chodim na boulder a nějaký čas se věnuju akrobacii. Studuji jazyky a rád cestuji po světě.

Mé terapie a masáže jsou určeny pouze pro ženy.

Informace

Co nabízím

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.