Tomáš

Home / Tomáš
Tomáš

Miluji dotek, hru s energií a překvapující flow okamžiku. Tantrickým masážím se věnuji již několik let. Masíruji intuitivně a nechávám se vést impulsy těla a energií ženy, která masáž přijímá.

Zvu Vás k tomu, užít si potěšení a radost ve Vašem těle. Smyslné doteky, hýčkání nahřívanými ručníčky, hebkou kožešinkou či pavím perem a celotělová olejová masáž vás přenesou do blaženosti v těle. Odevzdejte se hlubokému uvolnění, probuďte své smysly a rozpusťte se v extatickém prožitku. Naplňte se novou, oblažující energií. Aby mohlo být Vaše tělo plné vibrující energie a potěšení, zvu Vás k tomu, abyste používali svůj dech, hlas a pohyb. Odevzdání se relaxaci a smyslnosti také umocňuje hudba či případně vůně esenciálních olejů. Na konci masáže budete mít čas bez doteku na doznění všech pocitů, které můžete sdílet při závěrečném rozhovoru.

Všechny zmiňované masáže jsou v délce 1,5h nebo 2h.
K dispozici jsem po předchozí domluvě čtvrtky večer, pátky odpoledne a večer a víkendy.
Doporučuji se objednávat s týdenním předstihem.

Celotělová smyslná masáž

Obsahuje:
Rozhovor o průběhu masáže, vašich přáních a hranicích. Úvodní rituál ve stoje. Probuzení smyslů nahřívanými ručníčky. Smyslné hlazení kožešinkou a pavím perem. Pokud si to budete přát může být součástí masáž Body to Body, při které používám váhu svého těla při „zalehnutí“, případně masáž hrudníkem. Celotělová olejová masáž, která je v případě přání zakončena intimní masáží pohlaví.

Varianty masáží:
Celotělová masáž s prvky BDSM
Pro úvodní probuzení smyslů, citlivosti těla a navýšení energie použiji důtky, bičík, v případě Vašeho zájmu také kožená pouta či pásku na oči. Vůně kůže, stimulace hlazením důtkami či dopadáním jejích pramenů se Vaše tělo připraví a otevře pro ještě intenzivnější prožitek z masáže.

Celotělová masáž s prvky Shibari
Japonská provazová bondáž Shibari přináší řadu nevšedních tělových pocitů, emocí a vstup do hlubokého vnitřního prožitku. Improvizované vázání s provazy je pro mě především hrou v blízkém kontaktu, hrou neverbální komunikace a tanec dvou energií. Intuitivně reaguji na Vaše pohyby a impulzy a prostřednictvím doteku či provazů manipuluji s Vaším tělem. Také Vám mohu dopřát další smyslové vjemy použitím dalších pomůcek jako důtky, paví pero či kožešinka. Když jste svázaní pocítíte doteky a vjemy novým, překvapivým způsobem. Celé setkání může proběhnout touto formou nebo po úvodním zážitku v provazech může následovat celotělová olejová masáž.

Erotická masáž pro páry (forma výuky na 3hodiny)
Naučte se umění smyslného doteku a vytvoření jiskřivé energie, kterým můžete obohatit a oživit svůj párový život. Naučím Vás postup masáže a různé druhy doteků, kterými můžete oblažit svoji partnerku a svého partnera. Uděláme vlastně čtyřruční masáž, kdy budete masírovat se mnou a přímo se tak učit nové dovednosti.

Erotická masáž pro páry
Společně s další masérkou, dle Vašeho výběru si se mnou můžete užít příjemnou erotickou masáž.

Havajská Ka Huna masáž
Tato masáž plná pohody, klidu, potěšení, sensuality a relaxace je inspirována pohybem a rytmem vln oceánu, se kterým lidé na Havaji žili v každodenním spojení.
Masáž je vedena příjemnou hudbou a podobá se tanci okolo masážního stolu. Zakuste ladné, plynoucí doteky, které se podobají pohybu mořských vln, jež jakoby přecházejí přes Vaše tělo a navracejí celou Vaši bytost do harmonické rovnováhy.
Sensualita masáže je dána tím, že s použitím velkého množství oleje je masírováno celé tělo (především záda, stehna, kyčle, paže, šíje a krk) a to někdy současně na horní části těla i pod tělem. Tato masáž je výjimečná tahy velkou plochou předloktí, díky jimž dochází k intenzivnímu přenosu tepla a energie.

Informace

Co nabízím

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.