Sára

Home / Sára
Sára

Přeji ti krásný den, můj milý neznámý. Jmenuji se Sára, vysoká zelenooká brunetka.
Máš rád uvolňující masáž, společné doteky? Rád na chvíli vypneš, hodíš stres za hlavu a užíváš si tu jedinečnou chvíli teď a tady? Pak si budeme rozumět.

Můžu ti nabídnout erotickou a příjemnou masáž svýma šikovnýma ručkama. Pokud jsou však tvé choutky peprnější, můžou tvé tělo laskat i moje nožičky. Líbí se ti pocit že jsi svázaný a nemůžeš se bránit? V tom případě je hra s provázky má oblíbená. Pořád málo? Pokud si to zasloužíš, můžeš být mým otrokem, poslušným pejskem a hračkou pro mé choutky. A pokud jsi zlobil, pověnuji se i tvé prdelce, bude krásně červená.

Jsem zkrátka pro každou špatnost.

Miluju příjemnou společnost ve formě příjemného muže, se kterým se naladím na stejnou vlnu. Zážitková relaxační masáž, která uvolní nejen tělo ale i mysl. Díky které můžeme prohloubit tvůj sexuální apetit, odbourat stres, najít tvá tajná citlivá místa na těle, objevovat to, co ještě sám nevíš. To mě baví.

Pokud hledáš ale i jen kamarádku která tě ráda vyslechne, probere s tebou starosti i radosti, tak jsem tu pro tebe. Konverzace o životě ale i o hlubšich myšlenkách jsou nedílnou součástí toho, aby jsi se cítil ještě lépe a ve dvou se to přece vždy lépe táhne.

Budu se na tebe těšit, i na to, co společné vymyslíme a zažijeme.

Informace

Co nabízím

Extras

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.