Ondra

Home / Ondra
Ondra

Moji zálibu k masážím a lidskému tělu jsem nejdříve získal jako sportovec, když jsem ji využíval, ke zlepšení svého výkonu. Začínal jsem masírovat v 5* hotelech a stále se zdokonaloval od zkušenějších kolegyň a utvářel si svůj osobitý styl, propojený s fyzioterapií a wellness rituály.

Tantrickým masážím se věnuji 2 roky a vstupem do tohoto světa jsem si rozšířil obzory a získal znalosti, které aplikuji s ženami, které mě navštíví.

Masáže vnímám především jako terapii. Klientka je pro mne bohyní, již dovoluji vystoupit z běžného života a ponořit se do našeho příběhu, který nemá předem známý cíl ani závěr. Společně se učíme soustředit na každý společný okamžik. Pro svou bohyni jsem průvodce, který působí na všechny její smysly a činí ji šťastnou. V našem příběhu chci, aby si žena dovolila se zaměřit na svou roli přijímající a na rozdíl od partnerského soužití přenechala roli dávajícího mne.

Věříme, že jen při takovém nastavení mysli, se žena doopravdy uvolní a vědomě se zaměří na své tělo, prožije něco, na co bude s láskou vzpomínat, co se bude třeba i stydět říci své nejlepší kamarádce a k čemu se bude chtít vracet.
Takový příběh může utvářet naše životy bohatší a jako každá jiná masáž, má blahodárný vliv na naše těla a psychiku.

Svou práci beru velmi profesionálně z hlediska bezpečnosti, ale vykonávám jí s lidským přístupem, který je mi přirozený.

Mimo svou práci mám rád motocykly. Jízda na motorce mne spojuje s přírodou a s krajinou, ve které se pohybuji, a protože mám Harley-Davidson, nejde mi tolik o rychlost jako o emoce, které taková jízda ve mě probudí a stejně jako masáže jde o meditativní zážitek, který obohacuje můj život.

Těším se na všechny, které si dovolí dopřát terapii s pořádnou dávkou peprnosti 🙂

V ceně masáže je společná sprcha, kvalitní masáž po celou dobu zaměřená na Vaše intimní partie a bezpočet ručních vyvrcholení.
Vzájemné doteky jsou povoleny, ne však na intimní partie maséra (vše je vždy na domluvě a sympatiích).

Informace

Poskytuji

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.