Ondra

Home / Ondra
Ondra

Moji zálibu k masážím a lidskému tělu, jsem nejdříve získal jako sportovec, kdy jsem je využíval, ke zlepšení svého výkonu. Začínal jsem masírovat v 5* hotelech a stále se zdokonaloval od zkušenějších kolegyňa utvářel si svůj osobitý styl, propojený s fyzioterapií a wellness rituály.

Tantrickým masážím se věnuji 2 rokya vstupem do tohoto světa jsem sirozšířil obzory a získal znalosti, které aplikuji s ženami, které měnavštíví.

Masáže vnímám především jako terapii. Klientka jepro mne bohyní, již dovoluji vystoupit z běžného života a ponořit sedo našeho příběhu, který nemá předem známý cíl ani závěr. Společně se učíme soustředit na každý společný okamžik. Pro svou bohyni jsemprůvodce, který působí na všechny její smysly a činí ji šťastnou.V našem příběhu chci, aby si žena dovolila se zaměřit na svou rolipřijímající a na rozdíl od partnerského soužití přenechala rolidávajícího mne.

Věříme, že jen při takovém nastavení mysli, se ženadoopravdy uvolní a vědomě se zaměří na své tělo, prožijeněco, na co bude s láskou vzpomínat, co se bude třeba i stydět říci svénejlepší kamarádce a k čemu se bude chtít vracet.
Takový příběh můžeutvářet naše životy bohatší a jako každá jiná masáž, má blahodárnývliv na naše těla a psychiku.

Svou práci beru velmi profesionálně z hlediska bezpečnosti, alevykonávám jí s lidským přístupem, který je mi přirozený.

Mimo svou práci mám rád motocykly. Jízda na motorce mne spojuje spřírodou a s krajinou ve které se pohybuji, a protože mámHarley-Davidson, nejde mi tolik o rychlost jako o emoce, které takovájízda ve mě probudí a stejně jako masáže jde o meditativní zážitek,který obohacuje můj život.

Těším se na všechny, které si dovolí dopřát terapii s pořádnou dávkoupeprnosti 🙂

Informace

Ceník

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna