Jake

Home / Jake
Jake

Smyslnost, vzrušení, odevzdání se. Vypnout hlavu, ponořit se do svého těla a prožitku. Vnímat každý nádech, každý dotek, každou emoci. Intimita dokáže být nesmírně hluboká, taková, jakou jste si jí vždy představovala. Takové jsou mé masáže.

Tantrické, smyslné a dominantní masáže jsou má práce na plný úvazek. Otevírání sexuality a fantazií je opravdu krásný zážitek a jsem moc rád, že vám ho mohu touto cestou dopřát. Tato práce pohltila celý můj život a nesmírně mě naplňuje. Snažím se porozumět tomu, jak vám mohu dopřát ty nejkrásnější prožitky. Píšu články a dělám rozhovory, které se zabývají nejen mojí prací maséra, ale také samotnou sexualitou a jejím vlivem na naši spokojenost a duševní rovnováhu, protože hluboké intimní prožitky mají velký vliv na naše celkové rozpoložení. Často tak ženy ode mě odchází nejen s pocitem krásného zážitku, ale také s pocitem štěstí a uvědoměním, že jsou schopné svou intimitu prožívat naplno.

Můj přístup je velmi individuální a základem všech mých masáží je důvěra. Rozumím vašim pocitům, vašim obavám a naslouchám tomu, co potřebujete. Nijak vás nesoudím, nehodnotím, nic po vás nechci a nic od vás neočekávám. Dělám vše pro to, abyste se se mnou cítila krásně a mohla se mi odevzdat. Odevzdání se je hluboká ženská touha a já vám k ní pomohu najít cestu.

Přináším vám exkluzivně možnost zažít fantazii jako z příběhů 50ti odstínů šedi, nebo 365 dní v unikátním prostředí Chilli salonu. Nezáleží na tom, kdo jste a jaké máte, nebo nemáte zkušenosti s BDSM. Všechno nechte na mně, já vás touto fantazií provedu, aniž byste musela cokoliv řešit. A pokud potřebujete trochu více času na vytvoření důvěry, můžeme začít něčím jemnějším. Ve chvíli, kdy vstoupíte do salonu, jste v mých rukách a já vám dám veškerou svojí péči a pozornost. Vy si jen užívejte, jak se plní vaše fantazie.

Informace

Co nabízím

Masíruji

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.