Foot job (foot fetish)

Home / Erotické masáže / Foot job (foot fetish)

Pokud Vás fascinuje již jen pohled na ženskou nohu, pak foot fetish je to, co hledáte. Právě masérčiny nohy hýčkají Vaše erotogenní zóny, v průběhu Vaší erotické masáže, zatím co Vy je máte chuť se s nimi mazlit, políbit je a pohladit. Nechte masérku poznat Vaše nejhlubší fantazie o nohou a prozkoumejte je spolu.

V rámci footfetish si můžete hrát s chodidly, prsty u nohou, kotníky. Nožky líbat, lízat, kousat, čichat nebo masírovat…. Mít požadavek na obuv (bosé nohy, punčošky, ponožky či podpatky nebo kozačky).
Foot job je Váš penis stimulován plochou stranou chodidel až do úplného vyvrcholení.

Foot fetish/foot job masáž je skutečnou oslavou dámských nohou. Mnoho pánů je zamilováno do hladkých, štíhlých nohou žen a miluje příležitost obdivovat a uctívat tuto krásu. V Chilli salonu si tento slastný pocit můžete vychutnat, když Vámi vybraná masérka Vás, se svými dokonale upravenými nohami, přivede do stavu úplné euforie. Tato služba vytvoří vlny potěšení, které se rozplývají v celém vašem těle a přenesou vás do stavu čistého vzrušení.

Varianty, které nabízíme a jsou vždy zmíněny u jednotlivé slečny přímo v profilu:
footjob/footfetish součást nebo služba navíc k masáži + 390,- Kč
Foofetish samostatně (bez masáže) 15 min. 500,- Kč nebo 30 min . 1000,- Kč

Naše Madam poskytují v rámci BDSM také tzn. Trampling (špapání), praktika, při které po Vás dominantní osoba šlape (především po genitáliích). Pro umocnění bolesti mohou použít podpatky.