Foot job (foot fetish)

Home / Erotické masáže / Foot job (foot fetish)

Pokud Vás fascinuje již jen pohled na ženskou nohu, pak foot fetish je to, co hledáte. Právě masérčiny nohy hýčkají Vaše erotogenní zóny, v průběhu Vaší erotické masáže, zatím co Vy je máte chuť se s nimi mazlit, políbit je a pohladit. Nechte masérku poznat Vaše nejhlubší fantazie o nohou a prozkoumejte je spolu.

V rámci footfetish si můžete hrát s chodidly, prsty u nohou, kotníky. Nožky líbat, lízat, kousat, čichat nebo masírovat…. Mít požadavek na obuv (bosé nohy, punčošky, ponožky či podpatky nebo kozačky).

Foot fetish/foot job je skutečnou oslavou dámských nohou. Mnoho pánů je zamilováno do hladkých, štíhlých nohou žen a miluje příležitost obdivovat a uctívat tuto krásu. V Chilli salonu si tento slastný pocit můžete vychutnat, když Vámi vybraná masérka Vás, se svými dokonale upravenými nohami, přivede do stavu úplné euforie. Tato služba vytvoří vlny potěšení, které se rozplývají v celém vašem těle a přenesou vás do stavu čistého vzrušení.

Foot job při této službě je Váš penis stimulován plochou stranou chodidel až do úplného vyvrcholení.

Varianty, které nabízíme a jsou vždy zmíněny u jednotlivé slečny přímo v profilu:
Footfetish:
součást času masáže + 390,- Kč
samostatně (bez masáže) 15 min. 500,- Kč nebo 30 min . 1000,- Kč

Footjob:
součást času masáže + 390,- Kč
samostatně (bez masáže) 30 min . 1800,- Kč

Naše Madam poskytují v rámci BDSM také tzn. Trampling (špapání), praktika, při které po Vás dominantní osoba šlape (především po genitáliích). Pro umocnění bolesti mohou použít podpatky.

Jak si objednat Foot job nebo footfetish v Salonu Chilli?

Rezervace vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků, nebo jednoduše zavolejte naší recepční na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách.