Erotická masáž (celotělová)

Home / Erotické masáže / Erotická masáž (celotělová)

Hledáte masérky, které jsou při masáži zcela nahé? Salon Chilli nabízí krásné masérky, vyškolené a natěšené předat dál své smyslné umění. Zažijte neuvěřitelnou intimní masáž od jedné z našich žen a uvolněte všechno napětí. Vstupte do jedinečného erotického světa, kde jsou Vaše smyslné hranice plně stimulovány, a odměnou toho všeho bude, že se budete cítit uvolněný a spokojený. Vydejte se za námi a užijte si dokonalou blaženost masáže v Salonu Chilli již dnes

Perfektní sensuální masáž v Salonu Chilli.

Co může být smyslnější nebo více osvobozující než pocit nekonečné fantazie, která se Vám spustí při pohledu na nahé lesklé tělo masérky v odrazu zrcadla při odpočinkové hudbě a plápolajících svíčkách kolem vás. Masérka dokonale namasíruje celé Vaše tělo horkými dlaněmi. Veškerý stres a napětí se tak uvolní a nabudete nových sil. Dopřejte si stav čisté blaženosti a zažijte nádherné pocity v naprostém soukromí v příjemné atmosféře. Budete naprosto spokojeni, protože víte, že jste se odevzdal do rukou Vámi vybrané masérky, která se o Vás postará a předá Vám veškeré své masážní dovednosti obohacené o trochu peprnosti.

Proč je v Salonu Chilli erotická masáž tolik vyhledávaná?

Existuje mnoho  výhod erotické masáže i ze zdravotních důvodů. Může každému (ženě i muži) dodat více sebevědomí ve své přirozené nahotě. Tento druh masáže nabuzuje důvěra k opačnému pohlaví, což kolikrát pro mnohé bývá nelehké.

Když jste v masážním pokoji, kde jste Vy i vaši masérka nazí, dochází tím k předávání vzájemných energií, což není možné při jakýchkoliv jiných masážních terapiích. Dalším velkým benefitem erotické masáže při častějších návštěvách je ponížení problému s předčasnou ejakulací či impotencí, které jsou výhradně důsledkem duševních nebo emocionálních potíží.

Je důležité si uvědomit, že masáž nahým tělem je nejen pro muže, ale i pro ženy, která se nazývá joni masáž. Dalším velmi populárním trendem je masáž pro páry, kterou využívají především páry (muž a žena), aby znovu oživily zkomírající intimitu vztahu, která potřebuje pozornost a vybočit ze stereotypu. Máme řadu masérů, kteří se specializují na masáž párů, zcela chápou důležitost takovéto potřeby a jsou připraveni vám pomoci na maximálně profesionální úrovni.

Zažijte masáže v Salonu Chilli bez jakýchkoliv výčitek!

U všech intimních masáží je důležité se ujistit, že jste v bezpečném a čistém prostředí a ve zkušených rukou, abyste se mohli naplno uvolnit a poddat svým pocitům. Kombinace všech těchto zásadních faktorů zajistí, že to stojí za to to vyzkoušet.

Rezervace vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků, nebo jednoduše zavolejte naší recepční na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat.

Celotělová (erotická) masáž ceník

Délka masáže1 masérka2 masérky
40 minut1 500,- Kč3 000,- Kč
1 hodina1 900,- Kč3 800,- Kč
1,5 hodiny2 700,- Kč5 400,- Kč
2 hodiny3 600,- Kč7 200,- Kč