Chilli play Party

Chilli play Party

Přijďte v rámci Chilli Play Party na Workshop  „ Od vařečky k biči“ aneb základy bezpečného spanku s Kapitánem Nemem a jeho Misty AlleyCat.

Uvidíte různé nástroje, které se dají koupit, i ty, co najdete doma. Dozvíte se a uvidíte jak je bezpečně používat při hraní s partnerem. Na závěr ukázka práce s bičem.

Během akce nás čeká akrobatické vystoupení Melancholie Blackbile, která je multi-žánrová performerka, trans herec/model a pražská drag queen původně z Rakouska, jež je nedílnou součástí místní i zahraniční scény už více jak 5 let. Na stagi se Melancholia primárně zaměřuje na cirkusová vystoupení, burlesku a sideshow acty. 

Dalším akrobatickým vystoupením budou rovnou dvě sympatické a charismatické slečny.

Sme KaRo Acrobatic Duo, dvojica akrobatiek, ktora spolu trénuje, vystupuje a sutazi od roku 2021. Sme vicemajsterky ČR v exotic pole dance, a na Slovensku sme získali 3. miesto na kruhu. Každý víkend nás môžete vidieť vystupovať s akrobatickými shows v Goldfingers. Na tento vecer sme si pre vas pripravili nové akrobatické vystúpenie 😊

Během večera se můžeme těšit na temperamentní Andy, která nám ukáže jak se pořádně hýbe zadkem aka twerk show. V současné době působí jako lektorka pole dance, akrobacie a twerku, ke kterému si našla cestu před 6 lety. Tehdy šla naproti předsudkům, které se s tímto tanečním stylem pojily a neobjevila pouze novou aktivitu, ale mnoho způsobů, jak pracovat se vztahem vůči sobě samé. Strie, celulitidu, jizvy, znaménka, aj. nepovažuje za vady na kráse, ale za přirozenou a originální součást každého lidského jedince. Jako pihatá zrzka se odmala odlišovala a neřešila, co si myslí okolí – ráda provokuje, ráda boří předsudky a ráda pomáhá svým svěřenkyním s posilováním svého sebevědomí nejen skrze tanec.

Harmonogram 23.3.2024

18:00 Otevření prostorů
19:15 Aerial Heart vystoupení – Melancholia Blackbile

19:40 Aerial Hoop vystoupení – KaRo Acrobatic Duo
20:15 Twerk show by Andy

20:30 “Od vařečky k biči” spank workshop s Kapitánem a Misty AlleyCat


Pravidlo k tomuto večeru:
Během eventu, platí pro návštěvníky úplný zákaz fotografování. K dokumentování večeru využíváme naše akreditované fotografy, jejichž fotografie zveřejnujeme co nejdříve po konání akce.

!!! Po posledním vystoupení je otevřen prostor pro vlastní vázání a hraní !!!

Registrace:
Pokud máte zájem se zúčastnit, prosíme o úhradu vstupného 200,- na b.ú. 2501430905/2010.
Do předmětu své jméno a příjmení, které sdělíte poté při vstupu.
Kapacita 35os.
Vstupné na místě poté 300kč

Děkujeme a budeme se těšit!

Po celou dobu plně k dispozici bar s příjemnou obsluhou
Přejeme příjemnou zábavu!

I nadále nás sledujte na IG nebo FB Chilli Studio
https://www.instagram.com/chilli_studio_cz/
https://www.facebook.com/ChillistudioPraha

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.