Lena

Home / Lena
Lena

Jsem přátelská, veselá a hravá cvičitelka, osobní trenérka a pohybová terapeutka. Miluji fitness a zdravý životní styl. Zvládnu Ti pomoci a poradit i s elementárními problémy pohybového ústrojí. Miluji doteky, miluji vášeň. Moc ráda Tě přivedu svýma měkkýma a teplýma rukama až do masážního ráje. Vzrušuje mě být vedle Tebe nahá, abys mě mohl vidět v celé mé kráse.
Nejoblíbenější technikou je masáž Body to body, kdy naplno vnímám vzájemný kontakt tělo na tělo. Ráda si hraji s nožkama v pánském rozkroku, tudíž pro footfetishisty vstupenka do ráje!
Máš rád hry? Vzrušuje Tě zlobivá školačka, elegantní panička, dominantní madam, nebo sexy pokojská? Stačí při objednávce zmínit a tím vším se pro Tebe ráda stanu během Tvé masáže. Čím dál tím více u sebe pozoruji, že svět BDSM mi není cizí a tak se pomalu, ale jistě zdokonaluji, roleplay je moje parketa, pokud bys rád byl mým pejskem, s radostí si Tě po salonu povodím!

Pro ty pány, kteří rádi vzrušivou „předehru“, tak o ty se ráda postarám svým svůdným striptýzem, kterým Tě budu svádět a dráždit.

Slova a fotografie nemohou vždy vyjádřit, jaký člověk ve skutečnosti je, tak se sám přesvědč, jak působivá, jedinečná a plná překvapení jsem.

Informace

Co nabízím

Extras

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna