Kyris

Home / Kyris
Kyris

Svět BDSM mě vždy lákal, dominanci se věnuji aktivně přes dva roky, ráda navazuji delší spolupráce a pozvolně posouvám hranice, provádím sub novými praktikami a umožňuji jim objevovat submisivní stránky do té největší hloubky. Má práce je mým koníčkem a neskutečně mě baví a naplňuje. 

Ke každému klientovi/klientce se snažím přistupovat individuálně, zjistit jeho/její touhy a vždy uspokojit přání na maximum, pokud jsou v souladu s mými praktikami a pravidly, jelikož zastávám názor, že pro úspěšnou lekci je potřeba vzrušení jak ze strany submisivního jedince, tak i z mé pozice dominy a proto se věnuji jen tomu, co mě baví a vzrušuje. To jsou např: Strap on, bonding, breath play, spanking, lehtání, ball/cock busting, wax play, ice play, z clinic dilatace penisu, foot fetish, šlapání podpatky, ráda kombinuji bolest a slast, omezuji smysly(zrak, sluch). Ráda prožívám ty chvíle vzrušení společně a dokáži si plně vychutnat každý pohled a minutu, kdy jsi v mé moci. 

Nabízím i možnost konzultací, párové lekce (např. výběr hraček, hraní si s partnerem, úvod do BDSM). 

Kromě mých drsných a dominantních stránek ráda uspokojuji i ty něžnější a poskytuji i masáže. S potěšením objevím tvá nejcitlivější místa a pečlivě se jim budu věnovat.

Informace

Co nabízím

Extras

Masíruji

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna