Honza

Home / Honza
Honza

Zálibu k masážím jsem získal, masírováním spoluhráčů ve florbale, kde jsem byl aktivním sportovcem a stále jsem se zdokonaloval. Poslední 3 roky se ovšem věnuji primárně mužské erotické masáži, kde jsem naučil druhého povznést své fyzické touhy k dokonalé harmonii těla.

Vstupem do tohoto světa jsem si rozšířil obzory a získal znalosti, které aplikuji s muži, i ženami, kteří mě u nás v Chilli navštíví.

Masáže vnímám jako nádhernou formu relaxace, též pro poznání něčeho nového, klient  = bůh a tomu, chci splnit veškeré jeho přání, společně se budeme soustředit na každý okamžik, a necháme splynout naše těla.  Pro svého vyvoleného jsem učitel, pro vyvolenou průvodce, který působí na všechny jejich smysly a činí je šťastnými, aby se ke mně znovu vrátili.

Muž i žena se při erotické masáži uvolní a nechají plout své myšlenky a vlastní prožití svých smyslů, poté se budou chtít rádi vracet.

Erotická masáž, má blahodárný vliv na naše těla a psychiku organismu.

Nenabízím sexuální služby.

Mimo práci maséra jsem sportovec tělem i duší, sedmým rokem běhám OCR (extrémní překážkové závody), kde jsem navštívil několik států Evropy a dokonce byl i na mistrovství světa. Rád překonávám překážky na trati, ale i v životě, stejně jako vy svůj stud při první návštěvě 🙂

Budu se těšit, Honza

Informace

Co nabízím

Extras

Masíruji

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna