Anna

Home / Anna
Anna

Moje nejoblíbenější masáž je body to body. Velice si ji užívám a můžu ti ji jenom doporučit. Masáž začínám příjemnou kontaktní technikou zezadu tak, abych ti namasírovala záda, uvolnil ses a nepřišel o jediný kousek dotyku mého těla. Jelikož jsem tanečnice, tak můžu říct, že mé pohyby na tvém těle si velice užiješ. Moje nejoblíbenější poloha, při této masáži, je 69, kdy mě můžeš vidět v plné kráse a užít si pohled na můj kulatý a pevný zadeček. Při této poloze projíždím ňadry od hrudi, až k tříslům, toto provádím opakovaně a v určitém rituálu tak, aby si z toho měl nezapomenutelný a nádherný zážitek.
Doufám, že tě to navnadilo a budu se těšit na tvou společnost.

Ovšem pro muže, co mají rádi temperamentní a sebevědomé ženy, které je budou vést, mučit, svádět, trápit, dokud nebudou prosit, tak i pro ně mám lákavou nabídku. Své BDSM masáže a lekce přizpůsobím tvým potřebám a tajným chtíčům, o kterých se stydíš mluvit. Svážu si tě, dám ti něhu, ale i bolest, která se bude prolínat s rozkoší. Nechám se uctívat a budu tě trápit. Budu pro tebe růží s plameny a trny. Nevinná, ale stále s ocelovou vůlí tě zlomit.
Neboj se mi napsat o tvých tužbách a přáních, ráda si tě zkrotím. Věř, že na moji službu nezapomeneš a budeš se chtít vrátit ke své Madam.

Informace

Co nabízím

Extras

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna