Tělo na tělo (body to body) masáž

Home / Erotické masáže / Tělo na tělo (body to body) masáž

Zažijte tu nejsmyslnější masáž, kterou může Salon Chilli  nabídnout.  Masáží Body to body (tělo na tělo) se rozehřeje každý centimetr Vašeho nahého těla a po této zkušenosti se na ni stanete být závislí. Už jen ta představa, kdy překrásná masérka, kterou jste si sám vybral, Vás hýčká celým svým naolejovaným tělem, ve světle svíček a při poddajné relaxační hudbě. Vaše masérka využije teplého  masážního oleje, aby si celá lehla na Vaše nahé tělo a vzrušovala každým svým dotykem. Kontakt celých Vašich těl,  způsobuje neuvěřitelně smyslnou atmosféru a pomalu se začíná uvolňovat tok energie.

Jde o erotický zážitek, kterému se těšíme již staletí,s historií již v dávné indické tantře. Stejně jako poskytuje fyzické erotické uvolnění, tato masáž celého těla byla nastavena tak, že má celou  řadu duchovních, terapeutických, fyzických a psychických přínosů.

Výhody erotické masáže těla na tělo (Body to Body)

  • Zvyšuje tok krve a zlepšuje krevní oběh
  • Pomáhá potlačit problémy s předčasnou ejakulací
  • Snižuje úzkost, stres a depresi
  • Zvyšuje funkčnost imunitního systému
  • Zvyšuje krevní oběh a cirkulaci
  • Zlepšuje zdraví a vzhled pokožky

Ke kvalitní masáži je potřeba využít toho správného místa, jakým je Salon Chilli. Poskytuje tu nejkvalitnější masáž, masérky pracují v útulném a čistém prostředí, veškeré fotografie jsou skutečné a vše je při maximální diskrétnosti klienta. Uvědomte si, že se chystáte na novou životní zkušenost, jejíž  výsledek Vám otevře vaši mysl a Vaše tělo bude poté vnímat tento druh erotiky jako něco nádherného a pozitivního. Jediné, co Vám chybí je zavolat našim slečnám recepčním a ty se ujmou veškerého případného stresu, spojeného s objednávkou. Pak už se jen uvolníte, zatímco Vaše masérka Vás dostane do tajů neuvěřitelného zážitku v Salonu Chilli.

Průběh erotické masáže tělo na tělo (Body to Body)

Před samotnou masáží, Vaše masérka začne  s velmi krátkou, ale potřebnou konzultací, aby pochopila, jak správně vše  přizpůsobit vašim potřebám a vysvětlí, co Vás čeká a jaká jsou pravidla salonu. Dalším krokem je sprcha, kdy si můžete zvolit, zda byste se před masáží chtěl osprchovat sám, či již s masérkou, toto vše je v čase Vaší objednávky. Po celou dobu je Vám na pokoji  plně  k dispozici občerstvení formou čerstvé vody s citronem zdarma. Pokud byste rád něco jiného, stačí při příchodu požádat recepční a vybrat si z naší nabídky alko či nealko nápojů, které se hradí poté společně při konci masáže.

Každá masérka v Salonu Chilli  je jedinečná ve svých masážích a přístupu, všechny jsou však pečlivě zaškolené a profesionální, za každých situacích. Všechny masáže, které nabízíme, tak poskytují naše masérky zcela nahé, používají nahřáté, kvalitní masážní oleje  a zahrnují ukázku techniky Body to Body.  Výsledkem pro Vás bude jedinečný zážitek, při kterém se uvolní svalové napětí a zároveň vstoupíte za hranici vašeho erotického potěšení.

Masáž Body to body je zkušenost, kterou byste  měli vyzkoušet alespoň jednou v životě. Jakmile to uděláte, pravděpodobně nebude vaše poslední!

Jak si objednat Body to body masáž v Salonu Chilli?

Rezervace vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků, nebo jednoduše zavolejte naší recepční na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách www.chillisalon.cz.