Tělo na tělo (body to body) masáž

Home / Erotické masáže / Tělo na tělo (body to body) masáž

Zažijte tu nejsmyslnější masáž, kterou může Salon Chilli  nabídnout. Masáží Body to body (tělo na tělo) se rozehřeje každý centimetr Vašeho nahého těla a po této zkušenosti se na ní stanete závislý. Lákavá je už samotná představa, kdy překrásná masérka, kterou jste si sám vybral, Vás hýčká celým svým naolejovaným tělem ve světle svíček a při poddajné relaxační hudbě. Při této masáži maximálně využije svých předností, aby Vás vzrušovala nejen dotykem, ale vahou celého svého těla. Vzájemný kontakt Vašich těl způsobuje neuvěřitelně smyslnou atmosféru a pomalu začne uvolňovat tok energie.
Jde o erotický zážitek, kterému se těšíme již po staletí už z dávné historie indické tantry. Tato masáž poskytuje nejen tělesné erotické uvolnění, ale prolíná se i do oblasti terapeutické a duchovní a má pozitivní vliv na lidskou psychiku.

Výhody erotické masáže těla na tělo (Body to Body)

  • Zvyšuje tok krve a zlepšuje krevní oběh
  • Pomáhá potlačit problémy s předčasnou ejakulací
  • Snižuje úzkost, stres a depresi
  • Zvyšuje funkčnost imunitního systému
  • Zlepšuje zdraví a vzhled pokožky

Ke kvalitní masáži je potřeba využít toho správného místa, jakým je Salon Chilli. Poskytuje tu nejkvalitnější masáž v útulném a čistém prostředí ve vší diskrétnosti. Masérku si můžete vybrat dle svých preferencí, veškeré fotografie jsou skutečné. Uvědomte si, že se chystáte na novou životní zkušenost, jejíž výsledek Vám otevře mysl a Vaše tělo bude poté vnímat tento druh erotiky jako něco nádherného a pozitivního. Jediné, co Vám chybí je zavolat našim slečnám recepčním a ty se ujmou veškerého případného stresu, spojeného s objednávkou. Pak už se jen uvolníte, zatímco Vaše masérka Vás dostane do tajů neuvěřitelného zážitku v Salonu Chilli.

Průběh erotické masáže tělo na tělo (Body to Body)

Před samotnou masáží, Vaše masérka začne s velmi krátkou, ale potřebnou konzultací, aby pochopila, jak správně vše přizpůsobit Vašim potřebám, a vysvětlí, co Vás čeká a jaká jsou pravidla salonu. Dalším krokem je sprcha, kdy si můžete zvolit, zda byste se před masáží chtěl osprchovat sám, nebo již s masérkou. Toto vše je započítáno v čase objednávky. Po celou dobu je Vám na pokoji plně k dispozici občerstvení formou čerstvé vody s citronem zdarma. Pokud byste rád něco jiného, stačí při příchodu požádat recepční a vybrat si z naší nabídky alko či nealko nápojů, které se hradí společně až na konci masáže.

Každá masérka v Salonu Chilli je jedinečná a profesionální ve svých masážích a přístupu. Všechny masáže, které nabízíme, poskytují naše masérky zcela nahé. Používají nahřáté kvalitní masážní oleje a zahrnují ukázku techniky Body to Body. Výsledkem pro Vás bude jedinečný zážitek, při kterém se uvolní svalové napětí, a překročíte hranici Vašeho erotického potěšení.

Masáž Body to body je zkušenost, kterou byste  měli vyzkoušet alespoň jednou v životě. Jakmile to uděláte, pravděpodobně nebude vaše poslední!

Jak si objednat Body to body masáž v Salonu Chilli?

Rezervace vašeho dokonalého setkání s masérkou je jednoduchá. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků, nebo jednoduše zavolejte naší recepční na telefonní číslo +420 722 068 519 nebo napište na online chat na našich stránkách www.chillisalon.cz.