Masáž prostaty

Home / Erotické masáže / Masáž prostaty

Pokud byste chtěli k Vaší erotické masáži zahrnout i masáž prostaty, naše masérky jsou speciálně vyškolené v těchto technikách, které Vám zajistí maximálně silný prožitek a úplné uvolnění během masáže. Není překvapením, že mužská prostatická žláza je označována jako mužský „g-bod“, protože někteří muži mohou dosáhnout orgasmu pouze díky jeho stimulaci. Toto tabu je již dávno pryč, jedná se o rostoucí trend a pocit, který byste určitě měli zkusit.

Jaké jsou výhody masáže prostaty?

U mužů jsou prokázány mnohem silnější orgasmy, zvláště když je začleňuje do techniky masturbace. Stimulace žlázy prostaty pomáhá řešit problémy předčasné ejakulace tím, že trénují ejakulační žlázy. To je možné vycvičit pomocí prstů nebo specializovaných prostatických pomůcek k tomu určených. Stejně jako zřejmé sexuální přínosy existují další výhody pro zdraví. Masáž prostaty podporuje tvorbu tělesných tekutin, které přivádí čerstvý průtok krve do oblasti pánve. Pomáhá léčit prostatitidu, tato masáže je tedy začleněna do některých terapií rakoviny a řeší jiné problémy související s prostatou.

Jak si tuto službu, bez výčitek objednat?

V Chilli salonu se ujišťujeme, aby každá masáž byla pro naše klienty tou ideální. Jsme si vědomi, že masáž prostaty by měla být prováděna pouze kvalifikovanými dámami, které jsou podle toho vyškoleni a mohou poskytnout konečnou stimulaci, která vám pomůže dosáhnout neuvěřitelných orgasmů!
Masáž prostaty je poskytována jako doplňková služba pro jakýkoliv typ masáže ať už je to celotělová erotická masáž, Body to body masáž či součástí intenzivní masáže penisu, za malý příplatek. Stačí se zmínit při objednávce, aby Vaše masérka byla připravena.

Ať už to bude pro Vás poprvé nebo máte zkušenosti s masážemi prostaty, máme masérky vyškolené ve všech úrovních, které Vám poskytnou ten nejempatičtější osobní přístup. Zavolejte našim recepčním na tel. +420 722 068 519 nebo napište na online chat, kde si vytvoříte rezervaci.