Masáž penisu

Home / Erotické masáže / Masáž penisu

Nejdříve vaše masérka začne s velmi krátkou, ale potřebnou konzultací, aby pochopila, jak může přizpůsobit čas masáže vašim potřebám a vysvětlit, jaké jsou její hranice během masáže v Salonu Chilli. Dalším krokem je sprcha, kdy můžete již tento čas strávit s masérkou. V pokoji či na Lobby baru lze objednat jakékoliv občerstvení, jen stačí říct.

Naše smyslné masérky využívají autentické masážní techniky Lingam, které vytvářejí intenzivní a euforickou energetickou úlevu ve všech tantrických masážích.

Nezapomenutelná intenzivní masáž penisu

Tato masážní terapie je starodávná praxe, která se předává po generace. U nás v Salonu Chilli jsme spojili tuto techniku s autentickými tantrickými metodami, které nám umožnily vytvořit tento nezapomenutelný zážitek. Intenzivní masáž penisu se provádí pomalu, masérka udržuje všechny pohyby rytmické a využívá tlak na různých místech, aby se podařilo po celou dobu udržet toto erotické napětí. Sexuální energie je považována za nejsilnější tělesnou energii a touto technikou se dostanete postupně do stavu, který si užívají mnozí v úsilí o smyslové osvícení a nadměrně příjemné pocity.

Orgasmus a ejakulace jsou pod plnou kontrolou vyškolených masérek

Zkušená masérka použije intuici a vnímá vaše hranice, aby pomalu svýma rukama ukojila vaše sexuální potěšení. V průběhu tohoto času budete několikrát přinášeni téměř ke svému vrcholu a zpět dolů. Prozkoumejte pocit dotyku a potěšení, čímž vaše smysly zesílí, aby uvítaly erotické vlny blaženosti, které budete cítit prostřednictvím této masáže a péče elitních masérek v Salonu Chilli.

Výhody masáže penisu

Existuje mnoho fantastických a podložených přínosů této masáže. Vedle skutečnosti, že tato masáž je maximálně příjemná, umožňuje klientovi ocenit cestu sexuálního uspokojení bez tlaku. Otevřete svou mysl a opravdu se naučíte zažít potěšení z úplnosti, což je obrovská výhoda, že se toto klienti mohou naučit a praktikovat se svými sexuálními partnery. Profesionální L masáž penisu bylo prokázáno, že pomáhá u mnoho psychologických, duševních a fyzických problémů. Prostřednictvím odborných technik a relaxační atmosféry mohou být sexuální dysfunkce jako předčasná ejakulace a impotence zcela vyléčeny. Důvěryhodný a soukromý prostor Salonu Chilli, vám dává perfektní příležitost pracovat na sobě a znovu získat kontrolu nad svým přirozením, což vám může poskytnout skvělý pocit posílení a sebeúcty. Po několika masážních termínech budete schopni ovládat a prodloužit vaši ejakulaci, což je skutečná podpora vaší sebeúcty a důvěry v ložnici.Tyto masážní techniky byly dokázané, že aktivně bojují proti stresu, dávají možnost úniku od každodenní reality, které se hromadí v průběhu času. Stres je nešťastný příznak, který nás každodenně ovlivňuje, resetování tlačítka stresu má zásadní význam pro život v zdravém životním stylu a postup v rámci vašeho pracovního a osobního života. Vytváření času pro sebe je velmi důležité a obecně je přehlíženo jako odpověď na řízení stresu. Linghamová masáž v Salonu Chilli vám dává perfektní smyslnou svatost, která zmizí z vnějšího světa po dobu jedné až dvou hodin.

Jak se objednat k tomuto jedinečnému zážitku?

Rezervace vašeho dokonalého zážitku v podobě masáže penisu v Salonu Chilli je následující. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků, nebo jednoduše zavolejte našim provozním na tel. +420 722 068 519  nebo přes online chat na www.chillisalon.cz a řekněte si o termín pro váš perfektní relaxační zážitek.