VIP Posh Vernisage – soukromá akce

VIP Posh Vernisage – soukromá akce

Posh Vernisage je večírek smetánky, zbohatlíků, zlatých dětí, rozmazlených a znuděných svými penězi, zhýralých a lačnících po zážitcích.

Jedná se o soukromou akci, na kterou mají možnost přístupu pouze Ti, kteří jsou pozváni přímo organizátorem, mají vyplněnou přihlášku a zaplaceno.

Vžijte se do rolí bohatých dědiců, milionářů, kryptobaronů, modních návrhářek, burzovních makléřů, kritiček umění nebo umělců, mafi..ehm..ánů, černých vdov, podnikatelů s řepkou, influencerek, hotwife a užijte si jedinečný večírek.

Umění neznámého umělce k obdivování jistě v Chilli nějaké přítomno bude 😀

Dresscode: kinky posh fetish play párty.

Satén, krajky, všelijaké hladké a lesklé látky a brokáty lákající ke hlazení, hedvábí, průsvitné látky, punčochy, rukavičky, podpatky, sexy prádlo, saka, košile, glamour office outfity, obleky, šperky (cetky), fascinátory, brýle, bolera, a klidně i porce kýče…

Pro úvod večera bude i drobný program pro uvolnění atmosféry, jinak na vás čeká příjemné prostředí Chilli salonu, 3 pokoje, 1 playroom a hlavní prostor s barem.
Jaká to náhoda, že vernisáž vašeho známého umělce se odehrává zrovna v takovém zajímavém prostoru, že?

Akce je konceptem vhodná pro páry, trojice a jiné skupiny, případně velmi hravé nevtíravé jednotlivce, dle Pískletiho teploměru akčnosti 3 až 3+ 3:) Jinými slovy pěkně divoké a prakticky bez omezení, a spíše nevhodné pro vyjukané nováčky. ?

Poklidněji jistě bude u baru v přízemí salónu, kde se naskytne prostor pro navazování nových „obchodních“ styků, drink a chill.
Ani zde se však zábavě meze nekladou.