Intimní masáže pro ženy

Intimní masáže pro ženy

Jsou erotické masáže určené i pro ženy?
Určitě! Stejně tak jako muži bychom si měly dopřát tento nevšední zážitek. Něhu, doteky a vzrušení potřebujeme všichni! Děláme vše pro to, aby se u nás každý zbavil stresu a cítil se jako doma. Už vřelá slova recepčních při příchodu dělají své a poté celý salon a pokoje, kde se snažíme uspokojit všechny smysly tím, že plápolají svíčky, hraje příjemná hudba, masér či masérka vyslechnou vaše přání a tužby, to vše přispívá k tomu, aby si obě strany mohly užívat ničím nerušené příjemné chvíle.

Když poptávají erotickou masáž ženy, často jsou bohužel plné obav, kam až masáž může dojít a co vše je povoleno. Veškeré obavy však opadnou, když se jim vysvětlí, že naši maséři jsou empatičtí profesionálové a v salonu se dodržují striktní pravidla, čili že neposkytujeme sexuální služby.

Ženy obecně mívají problém s dosažením orgasmu. Lze vaše masáže doporučit i těmto doposud neuspokojeným ženám?
Ano, u žen to je o dost složitější a nejde tolik o fyzično, ale o jejich psychiku, kdy je opravdu hodně zapotřebí, aby opadl jakýkoliv stres, žena se ponořila do navozené atmosféry a zapomněla na vše kolem. O to vše se u nás postarají naši profesionální, a hlavně velice empatičtí maséři. Jako takový mezi-stupínek doporučuji masáž pro páry, kdy je možnost volby být masírován jednou či dvěma masérkami nebo masérkou, věnující se partnerovi a masérem, který se postará o vás.

Člověka přeci jen většinou napadne, že k vám do salonu chodí převážně muži. Máte i ženské klientky?
Ano, tuto potřebu mají opravdu převážně muži – a záměrně to nazývám potřebou, protože u žen to je o dost složitější a nejde tolik o fyzično, ale o psychiku. Žena zkrátka více potřebuje, aby opadl jakýkoliv stres, ponořila se do navozené atmosféry a zapomněla na vše kolem. O to se u nás postarají naši profesionální, a hlavně velice empatičtí maséři. V Čechách nicméně na tuto službu ženy zatím nejsou příliš připraveny a jsou dosti konzervativní, na rozdíl od cizinek.

Spousta žen má i při milování problém s tím, že vlastně neví, co se jim líbí. Mohou být intimní masáže pro ženy způsobem, jak najít cestu k vlastní rozkoši?
Ano, stejně tak, jako tyto masáže prokazatelně prospívají mužům ke zlepšení jejich sexuálního života, je tomu tak i u žen. Nazývám to terapií doteku, kdy za plného vědomí žena vnímá sama sebe a bez ostychu si řekne nebo ukáže to, co se jí líbí. Přiznávám, že je to trať na delší cestu, ale stojí to za to!