Jiří

Home / Jiří
Jiří

Masírování, doteky, slova, jsou pro mě službou. Skloněním se před zájmem druhého člověka a předání toho nejlepšího ze sebe. Dlouhodobě se nejlépe cítím v tom, co bychom mohli nazvat jako průvodce životem. Tomu odpovídají mé zkušenosti a znalosti. Můj život je pro mnohé téměř nepředstavitelně pestrý, skoro jako by se v jednom životě ani nedal stihnout. Pracuji jako psychoterapeut, trenér, učitel, zahradník, masér…

Tantrické masáže beru za jeden z vrcholů lidského umu. Skloubí tělo s duší. Emoce s rozumem. Nekonečné vědomí s nicotou. Takové masáže jsou mým vzorem. Prostředkem je rovnováha na pomezí klidné meditace a vášnivé bouře. Tantrické vědomí se nezíská během jedné hodiny. Nicméně, stává se, že někdy jedno setkání otevře dveře, které jsme již dávno toužili otevřít. Neslibuji, že se to stane, ale jako zkušený průvodce dělám, co umím, abychom se tantrickému vědomí přiblížili.

Dotýkám se tak, abych nezranil, aby z mých rukou tekla léčivá energie. Aby dotek, když je to potřeba, byl jemný, teplý, hladivý, konejšivý. Jindy naopak rázný, dominantní, zapalující. Vždy však bude můj dotyk hravý a bezpečný. Sám v duchu tantry nejsem ani dominantní, ani submisivní, ale takový, jaký je potřeba pro společnou harmonii.

Říkám slova, která vyhladí vrásky na těle i na duši. Řídím se intuicí, Vaším záměrem, a hlubokou odevzdaností, aby ve všem, i v tom co bolí, co pálí na těle či na duši, nakonec prosákla láska. Ta nemá žádný vztah k lidským budovám, můžete ji zažít v kostele, v hodinovém hotelu, na pláži, na pustém ostrově, a taky nemusíte. Hodně záleží na tom, kolik do toho dáte, a s jakým člověkem se na daném místě potkáte. V ruce mohu mít důtky, nebo pro Vaši potěchu pás cudnosti, ale u slov pouze ta, která Vám do budoucna přinesou zdraví, štěstí a bohatství.

V erotickém kontextu masíruji pouze ženy. U mužů je možností sportovní, reflexní a trakční masáže. V tantře se prostor otevírá, užívá a zavírá, to za hodinu nestihnu, proto nabízím masáže v délce minimálně 1,5 hodiny. Mohu přijmout pouze plánované objednávky.

Informace

Co nabízím

Leave a Reply

Your email address will not be published.