Dolores Maria

Home / Dolores Maria
Dolores Maria

Šarmantní a vnímavá, drzá i něžná, citlivá i přísná, pečující i sadistická… taková jsem Já.
Každý otrok je pro mě unikátní hádankou, jejímuž rozluštění se vždy věnuji s obrovskou vášní. Miluji studovat zákoutí lidské perverznosti, pokroucení chtíče, tužeb a vzrušující odchylky od běžné sexuality. Chci s tebou společně prozkoumat zákoutí tvé mysli a intimních partií, o kterých zatím nemáš ani ponětí.
K tomuto slastnému hraní zvu sladké začínající stydlíny i zkušené odvážlivce.

Zbožňuji ponižování, hraní rolí, všemožné tělesné tekutiny od slz po piss, ráda tě znehybním a pohraji si se svíčkami, přidusím pevným stiskem svých stehen, potrestám tě za tvůj chtíč, rozdráždím tě a pak nechám marně toužit, svedu tě a nechám se uctívat…
Pokud si to žádáš, příjemná lekce může být i mírná, trpělivá a hojící. Jsi zván(a) vzdát se kontroly, očekávání a každodenních masek a svěřit se do mé smyslné perverzní péče.

Speciální místo v mém srdci mají subinky a subíci objevující a zpochybňující mou genderovou a sexuální identitu a oběti traumatizujících sexuálních zkušeností, které se odvážily vydat cestou léčení hrou v bezpečném prostředí..

Ať už jsi bytost jakékoliv barvy, tvaru a věku, přijď s otevřenou myslí, pokorou a všemi tvými fantaziemi.

Nemohu se dočkat!!!

Pokud bys rád zážitek se mnou, trošku si připlatíš!
1h 5200,-
2h 9100,-

Poskytuji:
Dominantní masáž, nucená masturbace, teas and denial, roleplay, spanking, feminizace, pánský anál, flogging, poniživání, sexuální vzdělávání, Foot fetish

Informace

Co nabízím

Extras

Leave a Reply

Your email address will not be published.