Chilli play party

Chilli play party

Na říjnové akci nás čekají nové obrazy od Hanky Částkové, která si pro nás připravila výstavu s názvem “Bůh je žena”. Hanka je amatérská malířka. Malování se věnovala na výtvarném kroužku lidové školy umění, kde prvnim rokem studovala střední školu veterinární v Českých Budějovicích. Mezi její hlavní tvorbu patří malování obrazů formou moderního umění a je zaměřená hlavně na malby zvířat, zvířecích portrétů na přání a ženských a mužských aktů. 

Následuje Burlesque vystoupení “Cult Leader”. Riss –  mladá začínající burleska, která koketuje s temnotou. Její představení jsou vždy protkána nebezpečím a ztělesněním bran předpekelných.

Na konec nás čeká koncert kapely – Dobrej Název. Ta v roce 2022 rozšířila svůj repertoár o speciální Chilli vystoupení a první koncert, kde se svojí produkcí věnovali erotice, BDSM a dalším zálibám a koníčkům spoluzakladatelů projektu, byl právě v Chilli studiu.

Bohužel, rok se s rokem sešel a autorská dvojice,  která tvořila nejen jádro kapely, ale i ohněm nasátý a BDSM pokřtěný pár, došla ke svému nečekanému konci. Ačkoliv ukončení spolupráce bylo ohlášeno fanouškům kapely a aktuálně se formuje nová sestava, když přišlo pozvání od Chilii studia, nemohlo to dopadnout jinak, než posledním rozlučkovým koncertem. Přijďte se rozloučit s Bárou a jejím originálním, sexy nakřáplým hlasem a popřát jí, ale i Dobrýmu Názvu hodně zdaru na další cestě.

Bude to velké, bude to veselé, asi i smutné, bude to Chilli 🌶 a bude to naposled.

Harmonogram 21.10.2023

18:00 otevření prostorů
19:00 zahájení vernisáže “Bůh je žena”
19:45 Burlesque vystoupení – Cult Leader
20:30 Koncert kapely Dobrej Název

Pravidlo k tomuto večeru:
Během eventu, platí pro návštěvníky úplný zákaz fotografování. K dokumentování večeru využíváme naše akreditované fotografy, jejichž fotografie zveřejnujeme co nejdříve po konání akce.

!!! Po posledním vystoupení je otevřen prostor pro vlastní vázání a hraní !!!

Registrace:
Pokud máte zájem se zúčastnit, prosíme o úhradu vstupného 200,- na b.ú. 2501430905/2010.
Do předmětu své jméno a příjmení, které sdělíte poté při vstupu.
Kapacita 35os.
Vstupné na místě poté 300kč

Děkujeme a budeme se těšit ?️?️?️

Po celou dobu plně k dispozici bar s příjemnou obsluhou ?
Přejeme příjemnou zábavu!

I nadále nás sledujte na IG nebo FB Chilli Studio
https://www.instagram.com/chilli_studio_cz/

Napište recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna